دیجی گلد Dg gold

 

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که وضعیت شما برای حمایت از استاندارد زندگی تان در طول یک اختلال بزرگ مالی کافی است یا خیر؟
آیا می دانید که به غیر از اقتصاد کشور خودمان، اقتصاد جهانی نیز دستخوش یک سری بحران ها خواهد شد و این وظیفه خودمان است که آمادگی لازم جهت همه طوفان هایی که اقتصاد، بازارها و سیستم پولی را می لرزاند، داشته باشیم.

کاملا مشخص است که شرایط هر یک از افراد با یکدیگر متفاوت است و این یعنی داشتن یک استراتژی منحصر به فرد برای هر شخص در یک بحران.

اما یکی از بهترین راه ها جهت پوشش ریسک های حاصل از بحران های مختلف مالی، سرمایه گذاری در طلا می باشد، شرکت فناوری طلای دیجیتال (دیجی گلد) با درک این نیاز بستری مناسب، ساده و روان جهت سرمایه گذاری بر روی این فلز گرانبها را فراهم نموده است و این مژده را برای شما همراهان عزیز دارد که بتوانید از یک استراتژی مشخص برای مقابله با تمامی بحرانهای اقتصادی بهره مند شوید، دیجی گلد با ایجاد یک واحد طلای دیجیتال که برابر با یک صدم یک گرم طلای (۱۸ یا ۲۴ عیار) تعریف شده است این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند بر روی طلا حتی با مبالغ کم سرمایه گذاری نمایند و در هر زمان دلخواه نسبت به خرید و فروش به صورت آنلاین و تنها با یک کلیک و یا دریافت انواع مختلف شمش های طلا، معادل با موجودی دیجی گلد خود اقدام نمایند.

کاربر دیجی گلد می تواند به تدریج و بر اساس توانایی مالی خود اقدام به سرمایه گذاری بر روی طلا کند و بر اساس شرایط مالی خود با هر سرمایه ای طلا بخرد و در نهایت امکان دریافت به صورت شمش های طلا استاندارد و یا فروش موجودی طلای خود و دریافت اصل و سود حاصل از سرمایه گذاریش را بدون هرگونه محدودیتی داشته باشد.