دیجی گلد Dg gold

 

آیا تاكنون به اين موضوع فكر كرده ايد كه وضعیت شما برای حمایت از استاندارد زندگی تان در طول یک اختلال بزرگ مالی کافی است يا خير؟
آيا مي دانيد كه به غير از اقتصاد كشور خودمان، اقتصاد جهانی نيز دستخوش یک سری بحران ها خواهد شد و اين وظيفه خودمان است كه آمادگي لازم جهت همه طوفان هایی که اقتصاد، بازارها و سیستم پولی را مي لرزاند، داشته باشيم.

كاملا مشخص است كه شرایط هر يك از افراد با يكديگر متفاوت است و این یعنی داشتن یک استراتژی منحصر به فرد برای هر شخص در يك بحران.

اما یکی از بهترین راه ها جهت پوشش ریسک های حاصل از بحران های مختلف مالی، سرمایه گذاری در طلا می باشد، شرکت فناوری طلای دیجیتال (دیجی گلد) با درک این نیاز بستری مناسب، ساده و روان جهت سرمایه گذاری بر روی این فلز گرانبها را فراهم نموده است و اين مژده را براي شما همراهان عزيز دارد كه بتوانيد از يك استراتژي مشخص براي مقابله با تمامي بحرانهاي اقتصادي بهره مند شويد، دیجی گلد با ایجاد یک واحد طلای دیجیتال که برابر با یک صدم یک گرم طلای (18 یا 24 عیار) تعریف شده است این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند بر روی طلا حتی با مبالغ کم سرمایه گذاری نمایند و در هر زمان دلخواه نسبت به خرید و فروش به صورت آنلاین و تنها با یک کلیک و یا دریافت انواع مختلف شمش های طلا، معادل با موجودی دیجی گلد خود اقدام نمایند.

کاربر دیجی گلد می تواند به تدریج و بر اساس توانایی مالی خود اقدام به سرمایه گذاری بر روی طلا کند و بر اساس شرایط مالی خود با هر سرمایه ای طلا بخرد و در نهایت امکان دریافت به صورت شمش های طلا استاندارد و یا فروش موجودی طلای خود و دریافت اصل و سود حاصل از سرمایه گذاریش را بدون هرگونه محدودیتی داشته باشد.