طلا،سرمایه گذاری،دیجی گلد

فرصت خرید طلا رسیده است

به گزارش بنکر، طلا در حال حاضر ۱۹۷۶ دلار قیمت دارد که به عقیده تمامی کارشناسان در طولانی مدت به سمت ۲۰۰۰ دلار حرکت می کند. به علاوه بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که این اتفاق طی هفته جاری خواهد افتاد که باعث می شود تا روز های فعلی یک فرصت مناسب برای خرید طلا به شمار بیایند.

اورت میلمن تحلیلگر بازار سکه و طلا معتقد است که در روز های پیش رو هیچ دلیلی برای کاهش قیمت طلا وجود ندارد و تنها چیزی که می تواند قیمت طلا را کاهش دهد تغییر احساسات ناگاهانی افراد داخل بازار می باشد.
تحلیل گران می گوید به دلیل اینکه طلا با سرعت و بدون دلایل محکمی به بالا ۱۹۰۰ دلار صعود کرد در روز های آینده از خود کاهش قیمت نشان خواهد داد.

تحلیل های تکنیکال و مقاومت ها به ما نشان می دهد که قیمت طلا در ۱۹۴۰ دلار دارای پشتیبانی می باشد اما تحلیل گران می گوید طلا ممکن است حتی از ۱۹۴۰ دلار نیز پایین تر آمده و به ۱۸۹۰ دلار یک پشتیبانی بسیار جدی برای طلا است برسد.

بهرحال باید توجه کرد که حتی اگر قیمت طلا یک روند نزولی را در روز های آینده به خود بگیرد پیش بینی ها برای طلا ۲۰۰۰ دلاری به قوت خود باقی می باشند که در نتیجه می توان گفت که حتی فرصت مناسب تری برای خرید طلا به وجود آمده است./بنکر